SYNONIM NIEZAWODNOŚCI W BUDOWNICTWIE

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Richert zatrudnia najlepszych specjalistów z sektora budownictwa, a także branży transportowej i nieruchomości. Rekrutujemy zarówno kadrę inżynieryjno- kierowniczą, jak i doświadczonych operatorów maszyn. Stawiamy na rozwój naszych pracowników, z nami zdobędziesz doświadczenie i podniesiesz kwalifikacje. Pracę stawiamy na pierwszym miejscu, nie zapominając przy tym o innych wartościach. Zapraszamy do współpracy:

 

Inżynierów budownictwa

  • Dajemy Ci możliwość pracy na największych kontraktach infrastrukturalnych w Polsce. Jeśli nie boisz się wyzwań a praca w wykonawstwie nie jest Ci straszna to Richert jest odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Studentów

  • Wspieramy rozwój młodych osób, stawiających pierwsze kroki w branży, przede wszystkim studentów kierunków technicznych organizując dla nich płatne praktyki zawodowe, a także dając możliwość rozpoczęcia atrakcyjnej pracy w zawodzie.

Operatorów i kierowców

  • Cenimy sobie doświadczenie i fachowość. Rozwinięty park maszynowy pozwala nam zatrudniać najlepszych operatorów i kierowców. Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne zarobki. Spróbuj z nami.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

  • Nic straconego, prześlij do nas swoje cv i daj się poznać.

 

Napisz do nas na rekrutacja@richert.pl

Aktualne oferty pracy

Kierownik robót

Mówią, że jesteśmy najlepsi
Sprawdź to!

ul. Dworcowa 29,

83-331 Przyjaźń

+48 666 615 640
biuro@firmarichert.pl